půjčit karavan.cz

Karavany - půjčovna

Hledáte půjčovnu karavanů, která se řídí mottem “klient vždy na prvním místě”? Tak jste zde správně, pro naše klienty nabízíme své bohaté služby v oblasti půjčování karavanů. Dovolená na cestách v karavanu získává rok od roku více příznivců. A není se čemu divit, karavany mají řadu naprosto nesporných výhod.

Výhody dovolené v karavanu jsou nasnadě. Především, nejste limitováni vymyšleným plánem cestovní agentury, jste volní, můžete dojet přímo na místo, které vás zajímá, popřípadě do jeho blízkého okolí. Dále odpadají starosti se zařizováním hotelu, v našem karavanu se krásně pohodlně i vyspíte. A největší výhoda karavanů? Na cestě objevíte místa, o kterých jste nikdy neslyšeli a krásná zákoutí, která vám učarují a které byste nikdy nemohli navštívit, pokud byste na dovolenou letěli či cestovali autobusem nebo vlakem.

Proč si vybrat půjčovnu karavanů FRAM

Pokud jsme vás přesvědčili, že je pro vás dovolená v karavanu tím pravým, zbývá ještě objasnit, proč byste si měli karavan půjčit v naší půjčovně.

S poskytováním služeb okolo půjčování karavanů máme 20 let zkušeností. Za tu dobu jsme přesně zjistili, co naši zákazníci očekávají. Naše služby tedy stavíme na následujících pilířích:

  • půjčujeme pouze spolehlivé a udržované karavany, aby byla vaše cesta co nejpohodlnější, a neomezujeme najeté kilometry
  • poskytujeme nadstandartní služby, které se vám budou opravdu hodit - například parkování osobního vozu v době výpůjčky zdarma či prodej jídla na cesty
  • ochotně radíme a předáváme dál své zkušenosti - na palubě zapůjčeného karavanu na vás bude čekat největší Board atlas Evropy, ve kterém najdete všechna místa, kde se dá s karavanem pohodlně přenocovat či provést jeho údržbu. Dále poradíme co dělat, když cestujete za moře a poskytneme mnoho dalších užitečných rad, které se budou na cestě hodit

Tak neváhejte a využijte našich služeb. Ten pravý karavan pro vás si můžete vybrat na této stránce a kompletní podmínky zapůjčení naleznete zde. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat! Vyrazte na cesty s námi.

XGO Dynamic 95G
ÚVODNÍ STRÁNKA
CESTOVÁNÍ S KARAVANEM
PŮJČOVNA
DÁRKOVÝ POUKAZ
PODMÍNKY ZÁPŮJČKY
KONTAKT