půjčit karavan.cz

Obytné vozy - půjčovna

Půjčovna obytných vozů s nadstandartními službami FRAM je vám k službám. Objevte kouzlo dovolené na cestách v našich skvělých obytných vozech, které pravidelně udržujeme a o které se opravdu s láskou staráme.

V naší půjčovně obytných vozů dokážeme pružně reagovat na vaše potřeby. Mezi samozřejmosti patří fakt, že vám na cestu poskytneme nejen plně funkční obytný vůz, ale také zásobu rad a tipů, jak se na cestě chovat tak, aby proběhla naprosto bez problému.

Obytné vozy půjčovny FRAM

Vybírat můžete ze široké škály vozů, které se nám za 20 let naší praxe v oblastech půjčování karavanů opravdu velice osvědčili, a za které ručíme. Celý postup rezervace můžete provést na našich stránkách a naši pobočku navštívit až v okamžiku předání obytného vozu. Své vozidlo můžete nechat přistavené na našem parkovišti po celou dobu zapůjčení obytného vozu, takže budete mít o starost méně.

Na palubě našeho obytného vozu na vás bude čekat Board atlas, který vám poskytne řadu tipů na místa, kde můžete se svým karavanem zastavit a přenocovat. Dále můžete využít naší služby jídlo na cesty. Pouze nám řeknete, jaké jídlo si přejete, a při přebírání vozu na vás bude čekat na palubě vozu!

Naše půjčovna obytných vozů poskytuje také skvělou službu v případě, že chcete obdarovat někoho ze svých blízkých originálním dárkem. Můžete si u nás objednat dárkový poukaz s vytištěným jménem obdarovaného, kterým jej zaručeně překvapíte a uděláte radost.

Tak neváhejte a využijte služeb naší půjčovny vozů. Navštivte stránku podmínky zápůjčky a seznamte se s našimi podmínkami či nás v případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte. Budeme se těšit!

XGO Dynamic 95G
ÚVODNÍ STRÁNKA
CESTOVÁNÍ S KARAVANEM
PŮJČOVNA
DÁRKOVÝ POUKAZ
PODMÍNKY ZÁPŮJČKY
KONTAKT