půjčit karavan.cz

Půjčovna karavanů

Sháníte spolehlivou půjčovnu karavanů, která bez mrknutí oka vyhoví všem vašim požadavkům včetně těch, o kterých ani nevíte? Pak jste u nás na správném místě! V půjčovně karavanů FRAM je poskytování nadstandartních služeb naprostou samozřejmostí, protože od toho tu pro Vás jsme!

Čeho se vám v naší půjčovně karavanů dostane?

V naší půjčovně karavanů poskytujeme veškeré služby související s půjčováním karavanů. Komfort začne již ve chvíli, kdy si od nás karavan budete odvážet. Po celou dobu zápůjčky totiž můžete nechat svůj vůz parkovat na našem parkovišti, a nemusíte tak o něj mít strach.

Po vyjetí si jistě všimnete toho, jak jsou naše karavany skvěle udržované. Prochází pravidelným servisem a po každé výpůjčce jsou kompletně vyčištěny a uvedeny do původního stavu. Pokud vyjíždíte do světa „nazdařbůh“, naleznete na palubě vozu nejobsáhlejší evropský katalog karavanových stání, obsahující důležité informace o tom, kde se dá v klidu a dobře zaparkovat na noc, popřípadě doplnit vodu či další nezbytnosti související s cestování karavanem. Prodáváme také jídlo dle vaší chuti, které je vhodné k cestování.

Pokud chcete některého ze svých známých či přátel překvapit zajímavým dárkem, pořiďte mu dárkový poukaz na zapůjčení jednoho z našich karavanů.

Rezervovat naše vozy můžete online na stránce půjčovna, kde Vás jistě potěší, že je naše půjčovna skvěle dostupná také z Prahy. Nabízíme široký výběr a různé vymoženosti dle vašich finančních možností. Zajímat vás jistě budou také podmínky zápůjčky, například to, že nijak neomezujeme počet najetých kilometrů. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Na spolupráci s vámi se již moc těšíme!

XGO Dynamic 95G
ÚVODNÍ STRÁNKA
CESTOVÁNÍ S KARAVANEM
PŮJČOVNA
DÁRKOVÝ POUKAZ
PODMÍNKY ZÁPŮJČKY
KONTAKT