půjčit karavan.cz

Půjčovna obytných vozů

Představujete si, jak by bylo skvělé ujet každodenním starostem a podívat se do světa, být naprosto volný a ničím neomezovaný? V půjčovně obytných vozů FRAM vám tuto možnost nabízíme již řadu let.

Obytné vozy jsou moderní a skvělou možností, jak strávit dovolenou. Nebudete vázáni hotelem či plánem zájezdu. Kam se budete chtít podívat, tam jednoduše dojedete. Obytné vozy z naší půjčovny prochází pravidelnou údržbou - dbáme o to, abychom vám jej předali ve 100% stavu, takže na místo určení dojedete v největším možném komfortu a bez strachu z poruch. Ačkoliv nesídlíme v Praze, snadno se k nám z ní dostanete.

Další poskytované služby půjčovny obytných vozů FRAM

Mimo půjčování obytných vozů poskytujeme veškeré navázané služby a poradenství. Na cestu vás dokonale připravíme. Plánujete jet přes moře? Společně s vámi zarezervujeme trajekt. Nevíte kde pohodlně parkovat či provádět nutné údržby vozu? I na toto myslíme, na palubě zapůjčeného vozu na vás bude čekat největší evropský katalog karavanových stání, kde můžete za levné peníze bezpečně přenocovat, doplnit vodu či provést další nezbytné údržbové práce.

Pokud máte starosti s tím, co budete na cestě vlastně jíst, jistě vás potěší služba naší půjčovny obytných vozů jídlo na cesty. Dle vaší individuální chuti si objednáte jídlo a při předání vozu na vás bude čekat na palubě vašeho obytného vozu.

Připraveni jsme také na situaci, kdy se obytný vůz rozhodnete pronajmout jako dárek pro někoho z vašich blízkých. Poskytneme vám originální dárkový poukaz se jménem obdarovaného, který si u nás karavan už pouze vyzvedne.

Tak neváhejte a vydejte se na cesty. S půjčovnou obytných vozů FRAM to je opravdu hračka!

XGO Dynamic 95G
ÚVODNÍ STRÁNKA
CESTOVÁNÍ S KARAVANEM
PŮJČOVNA
DÁRKOVÝ POUKAZ
PODMÍNKY ZÁPŮJČKY
KONTAKT